پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نواخته شدن زنگ انفال در مدارس استان اردبیل
بازدید : 217 15 اسفند 1396 20:3 شماره :47273

نواخته شدن زنگ انفال در مدارس استان اردبیل
 

بمناسبت هفته منابع طبیعی با حضور معاون سیاسی  استاندار اردبیل و مسئولین منابع طبیعی و آموزش پرورش استان  زنگ انفال در مدرسه دخترانه بهاران اردبیل   نواخته شد

شهامت هدایت مدیر کل منابع طبیعی استان اردبیل در این مراسم گفت: استفاده از ظرفیت های موجود در دانش آموزان استان برای حفاظت پایدار از منابع طبیعی ، انجام سایر فعالیت های مشترک جای بحث دارد.

وی افزود: بهترین قشری که می تواند ما را برای این فرهنگ سازی یاری رساند، دانش آموزان هستند.

هدایت با اشاره به اهمیت همکاری های بین بخشی سازمان ها و ادارات مختلف در زمینه ترویج فرهنگ حفاظت پایدار از جنگل ها و مراتع تصریح کرد: این همکاری ها زمینه ساز انجام اقدام های تأثیرگزار برای رسیدن به این هدف به ویژه در مناسبت های مرتبط است.

وی گفت: در بین دستگاه های تاثیر گذار آموزش و پرورش و مدارس نقش مهم و اثر بخشی در ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی دارند.

شهامت هدایت همچنین از اجرای برنامه های اساسی برای احیای جنگل ها، توسعه آبخیزداری و پوشش گیاهی به منظور حفاظت از طبیعت خداداد و تولید آب در استان خبر داد.

اجرای سرود توسط دانش آموزان ،توزیع بسته های ترویجی و آموزشی در بین دانش آموزان و غرس چندین اصله نهال در محوطه مدرسه دخترانه بهاران از دیگر برنامه های این مراسم بود

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :